• 1

  Który pakiet pozycjonowania wybrać ?

  Jeśli strona nigdy nie była pozycjonowana, proponujemy wybrać pakiet PRESELL PAGE oraz AUDYT STRONY - to pozwoli rozpocząć pozycjonowanie. W przypadku stron które już jakiś czas istnieją w sieci można wybrać pakiet PRESELL PAGE + lub STANDARD. Od razu informujemy, że pozycjonowanie strony internetowej to nie jest usługa "na wyścigi" - zamówienie 20 pakietów jednocześnie nie spowoduje, że strona pojawi się na 1 miejscu Google w ciągu tygodnia - a efekt może być dokładnie odwrotny, strona może spaść w wynikach wyszukiwania lub nawet może na nią zostać nałożona blokada. Pozycjonowanie musi być naturalne, a osiągnięte efekty na spokojnie są długoterminowe i tylko wtedy pozycjonowanie ma sens.

 • 2

  Jak tworzymy projekty ?

  Przy pierwszym kontakcie z klientem, staramy się nakreślić potrzeby oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie, preferujemy kontakt elektroniczny z racji tego, że często łatwiej nakreślić potrzeby gdy wszystko jest dokładnie opisane, z drugiej strony daje to Państwu pewność, że wszystkie zlecenia będą wykonane zgodnie z wytycznymi, ponieważ korespondencja mailowa jest nieomylna.

 • 3

  Czym jest pozycjonowanie stron www ?

  Pozycjonowanie stron internetowych to grupa specyficznych działań, które mają na celu podniesienie pozycji strony internetowej w wyszukiwarce internetowej - dlaczego to tak ważne ? tzw. top10 google - czyli pierwsze 10 wyników wyszukiwania to najbardziej znaczące miejsca dla każdej wyszukiwanej frazy, niemal 90 % wyszukiwań kończy się właśnie w top10 google i posiadanie dalszych pozycji sprowadza się do tego, że posiadamy stronę www na którą wchodzą tylko Ci którzy znają jej adres, natomiast potencjalni klienci ją mijają. Celem pozycjonowania jest utrzymanie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce.

 • 4

  Ile trwa stworzenie strony www ?

  To pytanie jest dość ogólne, ponieważ składa się na to kilka czynników:

  • stopień zaawansowania strony internetowej (może to być strona wizytówka, z 3-5 podstronami, ale może to być portal www ze skomplikowanymi usługami).
  • kontakt z klientem - przy każdym projekcie pojawiają się pewne nieścisłości, potrzeba akceptacji grafiki, odpowiedź na pytanie - niektórzy odpisują w ciągu kilku godzin, inni w ciągu kilku dni.
  • Ilość poprawek - każda poprawka wymaga wkładu czasu i oczekiwania na akceptację wprowadzonych zmian
  Wszystkie te czynniki sprawiają, że jedną stronę www uda się stworzyć w 5 dni, inną w 4 tygodnie - z doświadczenia możemy powiedzieć, że głównym czynnikiem jest czas reakcji klienta.

 • 5

  Jak się rozliczamy ?

  Po wstępnych ustaleniach i akceptacji ze strony klienta przedstawiamy propozycję cenową, po jej akceptacji rozpoczynamy pracę - w przypadku zamówień na kwotę większą niż 200 zł netto wymagamy wpłaty połowy kwoty jako zabezpieczenia w przypadku nieuzasadnionej rezygnacji z usług nie spowodowanej naszą winą. Każdy projekt internetowy rozpoczynamy od stworzenia szaty graficznej, opierając się na wytycznych klienta, po jej akceptacji przechodzimy do wdrożenia kodu, następnym krokiem jest testowanie strony pod kątem błędów, a ostatnim jest umieszczenie strony na serwerze klienta ( w razie potrzeby rejestrujemy wszystkie usługi w imieniu klienta ). Pomiędzy wszystkimi etapami klient ma dostęp do tymczasowego adresu internetowego gdzie może na bierząco podglądać postęp prac.

 • 6

  Pozycjonowanie - raport

  Przy zakończeniu realizacji każdego wykupionego pakietu pozycjonowania wysyłamy raport klientowi, nie ma możliwości uzyskania raportów innych klientów oraz konkretnych danych jako wyników i potwierdzenia naszych działań - szanujemy naszych klientów i z racji tego że oficjalne stanowisko Google w stosunku do pozycjonowania jest negatywne i jest to działanie na szkodę Google - nie udostępniamy nikomu danych na temat naszych klientów.

 • 7

  Projektowanie grafiki

  W zależności od zamówienia dostarczamy stworzone grafiki w odpowiednich formatach zgodnych z przeznaczeniem - grafika wektorowa, rastrowa - nie zależnie od tego czy dany projekt ma być wykorzystywany na ploterze, solwencie, frezarce, laserze czy drukarce - przygotujemy odpowiednie pliki.

 • 8

  Mam już stronę, potrzebuję tylko zmian

  Prosimy korzystając z formularza kontaktowego opisać dokładnie co jest potrzebne oraz przesłać wszystkie informacje takie jak adres strony www czy też pliki projektu który miałby być zmieniony. Po zapoznaniu się ze zleceniem wyślemy wycenę i będziemy prowadzić dalsze rozmowy.

 • 9

  Zakupiłem usługę, wykryłem błąd

  Pomimo tego że każda nasza strona internetowa przechodzi testy, może się okazać, że po czasie wykryty zostanie jakiś błąd na stronie - proszę napisać maila z opisem problemu, zajmiemy się tym nakładając sprawie wysoki priorytet.

 • 10

  Panel administracyjny

  Dostarczamy Państwu rozwiązania z możliwością zarządzania treścią, stosowane przez nas panele administracyjne są łatwe w użyciu i intuicyjne, a w przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą - służymy pomocą.

 • 11

  Kiedy "pozycjonowanie" zacznie działać ?

  Wykupili Państwo pakiet pozycjonowania i zastanawiają się Państwo jak długo trzeba czekać na efekty - zazwyczaj Google bierze pod uwagę nasze działania mniej więcej w okresie 2 tygodni od rozpoczęcia pozycjonowania, oznacza to, że zakupując usługę należy się spodziewać pierwszych efektów po 2 tygodniach od zakupu, natomiast efekty pozycjonowania będą widoczne jeszcze przez kolejne 2-4 tygodnie po zakończeniu pozycjonowania.