Tworzenie sklepów internetowych

 

 

Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych, ich konfiguracją oraz wdrażaniem grafiki. W naszej ofercie mamy kilka sprawdzonych rozwiązań które dopasowujemy do potrzeb klienta.

 

 

Sklepy internetowe to w dzisiejszych czasach najprostrza metoda sprzedaży. Ze statystyk wynika, że klienci coraz częściej “wybierają się” na zakupy do sklepów internetowych z prostego powodu – brak kolejek, dostępność towarów “na wyciągniecie ręki”, wygodna wysyłka. Jeżeli jeszcze nie posiadasz sklepu internetowego a myślisz o jego stworzeniu – to jest to świetna decyzja. Utrzymanie sklepu internetowego jest bardzo niskie – samo stworzenie sklepu to właściwie jedyny większy wydatek – ale jednorazowy, potem musimy jedynie zadbać o to by serwer powiązany ze sklepem był opłacany (najczęściej to kosz rzędu 100-400 zł roznie – w zależności od ruchu na stronie sklepu). Do wyboru mamy także możliwość uruchomienia sklepu na specjalnie do tego przygotowanej platformie – wtedy koszt miesięczny wynosi od 25 zł netto miesięcznie.

W przypadku pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego a rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości i dokonamy wstępnej wyceny.