Tworzenie stron internetowych

 

 

Oferujemy Państwu stworzenie strony internetowej “pod klucz” co oznacza że zajmiemy się po kolei każdym aspektem tworzenia strony internetowej począwszy od projektu graficznego, poprzez zakodowanie, rejestrację w Państwa imieniu serwera www, adresu internetowego, a na uruchomieniu strony na serwerze skończywszy.

Nasza oferta jest skierowana do każdego rodzaju klientów, zarówno tych potrzebujących małych i tanich rozwiązań jak i dużych firm, nie zależnie co potrzebujesz, możesz liczyć na realizację usługi na najwyższym poziomie.

 

 

Nasza oferta związana ze stronami internetowymi :

 

 

  • Tworzenie stron internetowych
  • Tworzenie szablonów aukcji allegro
  • Konfiguracja systemów CMS (Drupal, Joomla, WordPress)
  • Tworzenie rozwiązań indywidualnych – systemy zarządzania produkcją, organizacja pracy, stany magazynowe
  • Cięcie szablonów graficznych do kodu HTML/CSS
  • Wprowadzanie poprawek do istniejących stron WWW
  • Testy stron internetowych pod kątem stabilności i bezpieczeństwa

 

Jeśli są Państwo zainteresowani orientacyjną ceną strony internetowej – proszę skorzystać z formularza poniżej, który na podstawie wprowadzonych danych poda orientacyjną cenę strony internetowej. Proszę opisać co Państwo potrzebują :

 

Wycena strony internetowej :

 

Zapytanie ofertowe nie jest żadnego rodzaju umową, wycena jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca – ze względu na praktyki innych firm informujemy, że nikt z naszej firmy nie będzie się z Państwem usilnie kontaktował i wydzwaniał kilka razy dziennie z zapytaniami czy ofertami. Jedyny kontakt z naszej strony to odesłanie wyceny według opisu z formularza lub odesłanie maila z dodatkowymi pytaniami w przypadku niejasności. Wysłanie zapytania w żaden sposób Państwa nie wiąże z naszą firmą.